ZESPÓŁ KLAPP POLSKA

KATARZYNA I WALDEMAR ROMCZYK

"Pewność zadowolenia klienta jest dla nas najważniejszą wartością! Działanie zgodnie z aktualnymi trendami pozwala nam ciągle zaskakiwać nowymi formułami zabiegowymi i produktami do pielęgnacji domowej, które nie tylko odzwierciedlają ducha czasu, ale najczęściej go wyprzedzają.”

Państwo Romczyk są znani na rynku kosmetycznym z najwyższej klasy szkoleniowców wywodzących się, a często dalej pracujących w szkolnictwie wyższym w całej Polsce.

Właściciele dbają o najwyższą jakość oferowanych usług oraz prowadzą firmę KLAPP na rynku lokalnym z wielką dbałością o wizerunek i wizję światowej marki, wykorzystując profesjonalnych fachowców branży i zatrudniając zespół o wysokich kompetencjach oraz ogromnym doświadczeniu.

Na rynku Polskim w swojej ofercie KLAPP Cosmetics Polska posiada ponad 1200 Partnerów: Gabinetów profesjonalnych i hotelowych SPA. Autorskie procedury zabiegowe oraz ugruntowane doświadczenie marki KLAPP sprawiły, że na rynku lokalnym marka KLAPP jest liderem branży #beauty w Polsce.

Marka KLAPP Cosmetics Polska regularnie otrzymuje bardzo ważne, dla kosmetyki profesjonalnej, prestiżowe nagrody takie jak: Beauty Premium Awards, Uroda Życia, Kosmetyki Roku: TOP AVANTI.

GERHARD KLAPP

Jako jeden z ostatnich wielkich wizjonerów w branży kosmetycznej, Gerhard Klapp wyznacza trendy od 1980 roku.

Gerhard Klapp jest założycielem KLAPP Cosmetics. Uznany na arenie międzynarodowej specjalista od urody i odnowy biologicznej, wizjoner, terapeuta holistyczny i autor książek.

Gerhard Klapp nie szczędzi wysiłków, aby zainwestować swoją ugruntowaną wiedzę w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, zabiegów specjalnych i produktów do pielęgnacji skóry.

Dlatego zawsze był jednym z prekursorów na rynku kosmetycznym. Jego innowacje obejmują Retinol (witamina A), terapię O2, witaminę C i ASA Peel®.
KLAPP Cosmetics jest zatem synonimem innowacji w przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

PODAJ WYSZUKIWANĄ FRAZĘ