Blog

Nagroda BEAUTY Prestige Awards 2021

Nagroda BEAUTY Prestige Awards 2021

Jest nam niezmiernie miło Państwa poinformować, że nasz krem  Diamond Day & Night Cream / KLAPP Cosmetics otrzymał nagrodę BEATUY PRESTIGE AWARDS 2021

Uzasadnienie: nagroda za ekskluzywną formułę składników i opakowania

Ekskluzywny krem na dzień i na noc rozpieszcza i pielęgnuje skórę. Diamentowy pył, ekstrakt z Acmella Oleracea („naturalny botoks”), kwas hialuronowy, masło shea oraz oleje odmładzają, nawilżają, wygładzają, ujędrniają i wspomagają funkcję barierową skóry. Acetyl sh-pentapeptide-35 w nośniku diamentowym chroni zdrowe komórki skóry, przedłużając ich żywotność. Spowalnia proces starzenia poprzez ochronę włókien kolagenowych oraz zwiększenie poziomu sirtuin w fibroblastach i keratynocytach.

18 czerwca 2021 roku odbył się finał I edycji konkursu art of BEAUTY Prestige Awards

Na początku roku redakcja art of BEAUTY ogłosiła II edycję konkursu art of BEAUTY Prestige Awards. Konkurs ma na celu wyłonienie wybitnych Osobistości w branży profesjonalnej kosmetyki w Polsce, docenienie najlepszych Marek i Firm osiągających sukcesy na rynku oraz produktów, które odznaczają się wyjątkową innowacyjnością, jak również wydarzeń organizowanych dla tej branży. Nagrody przyznała Kapituła konkursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

PODAJ WYSZUKIWANĄ FRAZĘ