Blog

Krem Repagen Hyaluron Selection 7 w gronie laureatów tytułu: VIVA! Najlepsze dla Urody 2021

Krem Repagen Hyaluron Selection 7 w gronie laureatów tytułu: VIVA! Najlepsze dla Urody 2021

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz odżywczo-napinający krem na dzień i na noc 💜 REPAGEN HYALURON SELECTION 7 – 24 H Hydra Cream 💜 KLAPP 💜 został
nagrodzony w konkursie: VIVA! Najlepsze dla Urody 2021. Viva.pl Uroda Życia


“Choć od lat przyglądamy się produktom kosmetycznym dostępnym na rynku, w tym roku po raz pierwszy jako VIVA! zdecydowaliśmy się nagrodzić najlepsze naszym zdaniem kosmetyki. Zgłoszone produkty oceniało jury w składzie: dr. Ewa Chlebus, dr. Magdalena Łopuszańska, Magdalena Bogulak, Urszula Dudziak, Natalia Kukulska, Aleksandra Kwaśniewska, Marta Cieplak, szefowa urody VIVY! i ja, redaktor naczelna VIVY!

Z wielką radością odbieramy gratulację i dziękujemy za życzliwe słowa uznania Redaktor Naczelnej VIVY! i viva.pl: Pani Katarzynie Przybyszewskiej- Ortonowskiej, cytując jej wypowiedź:
Ocenialiśmy jakość, innowacyjność, prestiż, walory estetyczne i zgodność z modą zindywidualizowanej pielęgnacji. Docenialiśmy to, w jaki sposób produkty odpowiadają na oczekiwania współczesnych kobiet i trendy w kosmetologii. 25 produktów, które wybrało Jury to absolutny top wśród kosmetycznych nowości ubiegłego roku i jesteśmy zaszczyceni, że możemy przyznać Państwu wyróżnienia i szerzej przedstawić te produkty Czytelniczkom naszego magazynu i serwisu internetowego.”

Lista nagrodzonych produktów: https://viva.pl/uroda/laureac-konkursu-viva-najlepsze-dla-urody-2021-36339-r3/?fbclid=IwAR1vZaFjf6mgnN2i27HlORhz-JUw2aWx1uUY96nd54XJBpRAO4aO6wNCwHA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Posts

PODAJ WYSZUKIWANĄ FRAZĘ