SUNG-REI
ZABIEG WELLNESS DO GABINETU
Rytuał SUNG-REI przenosi nas w świat fito i aromaterapii oraz sztuki balijskiego masażu całego ciała. Masaż balijski łączy delikatne, manualne gładzenie całego ciała z refleksyjnym masażem stóp, a jego techniki zostały wzbogacone o stymulujące działanie odpowiednio dobranej kompozycji aromatycznych olejków PHYTO OILS na których jest wykonywany (zostają przed masażem dopasowane do nastroju emocjonalnego i potrzeb ciała oraz duszy klienta). Skóra całego ciała zostaje wygładzona i zrewitalizowana, a umysł odprężony i zrelaksowany.
 

 

HARMONIA
OD STÓP DO CZUBKA GŁOWY.
prod touch of nature

350 TOUCH OF NATURE (Zabieg setowy na twarz)

Podczas zabiegu SUNG-REI EXOTIC HYDRO SERUM z zestawu zmieszane zostaje z olejkiem SUNG-REI PHYTO OIL w kolorze odpowiadającym zapachowi wybranemu przez klienta.
prod phyto oils

PHYTO OILS 10 ml

Olejki PHYTO OILS mają dużą ilość witaminy E w czystej postaci i wartościową kombinację olejków eterycznych z klasycznej aromaterapii.

prod body oils

BODY OILS 60 ml

SUNG-REI BODY OILS zawierają naturalne oleje, sporządzone na bazie masła shea. Olejki do ciała są ogrzewane i roztaczają swój zapach. Po delikatnym oczyszczeniu ciała następuje masaż całego ciała.
prod crystal colour foot spa

CRYSTAL COLOUR FOOT SPA 670 g

Sól do kąpieli stóp bogata w mikroelementy uznane za ”pierwiastki życia”, wygładza, relaksuje, odpręża i oczyszcza skórę stóp.


 
Magia
kolorów
SUNG-REI oferowane jest w czterech opcjach kolorystycznych, które ucieleśniają każdorazowo różne duchowe impulsy i składniki.
 
col relaxing green

Relaxing Green

oznacza naturalność, harmonię, spokój, równowagę, pomoc, nadzieję i leczenie.
col lucky orange

Lucky Orange

oznacza rozluźnienie duchowych i psychosomatycznych blokad, odtrucie, ruch, emocjonalność, zrozumienie, uczucie szczęścia.
col vivid red

Vivid Red

oznacza stymulację metabolizmu, życie, energię, siłę i miłość.
col mystic violett

Mystic Violett

oznacza metafizyczność, mistykę, inspirację, energię kosmiczną, doświadczenie i świadomość.

 
Krótko o zabiegach:

Rytuał na twarz wykorzystujący oleje SUNG-REI PHYTO OILS bogate w witaminę E w czystej postaci i wartościową kombinację olejków eterycznych z klasycznej aromaterapii. Olejki eteryczne są połączone w recepturze z olejkiem sojowym, olejkiem jojoba, olejkiem z awokado i męczennicy. Dzięki nim możliwe jest dostosowanie masażu SUNG REI do indywidualnych potrzeb skóry.

Rytuał na ciało z użyciem SUNG-REI BODY OILS zawierających naturalne olejki połączone na bazie wartościowego masła Shea. Olejki do ciała po rozgrzaniu roztaczają egzotyczny zapach.

Rytuał na stopy inspirowany sukcesami tradycyjnej chińskiej medycyny na bazie starych chińskich tajemnic dotyczących piękna stworzony został CRYSTAL COLOUR FOOT SPA. Poprzez naturalne czynniki aktywne jak mięta pieprzowa, jaśmin, róża, lawenda – jak i fantastyczne zapachy, ten zabieg na stopy wywołuje cudowne uczucie.