HOT CHOCOLATE
ZABIEG WELLNESS DO GABINETU
Czekolada od dawna jest źródłem siły i witalności oraz wartościowym składnikiem poprawiającym kondycjęnaszej skóry. Działanie przeciwutleniające polifenoli zawartych w kakao w naturalny sposób konserwuje młodość naszych komórek. Wyłapują one wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenie komórek i neutralizują je. Podczas gdy proteiny zawarte w kakao poprawiają wygląd naszej skóry, wartościowe masło shea pozostawia na niej zmiękczający i nawilżający film.

HOT CHOCOLATE

HOT CHOCOLATE MASSAGE 75ml

128
HOT CHOCOLATE MASSAGE
75 ml

Olejek czekoladowy do masażu dla każdego rodzaju skóry ciała. Rozpuszczony w kąpieli wodnej olejek daje poczucie komfortu i dopieszczenia skóry podczas masażu, dzięki zawartości cennych składników pielęgnujących o najwyższej jakości (zmielone ziarna kakaowca, olejek migdałowy i masło SHEA). Uczucie ciepłej czekolady na skórze harmonizuje zmysły i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego.
HOT CHOCOLATE & MINT MASSAGE 75 ml

536
MOUSE AU CHOCOLAT
MASKA CZEKOLADOWA

Przyjemna maska o kakaowym zapachu, nie tylko stymuluje skórę, ale działa też na nią energetyzująco. Ziarno kakaowe, bogate w polifenole i witaminę E, jest wspaniałym antyoksydantem, niezawodnym w terapii antystarzeniowej. Maska oczyszczająca przeznaczona do każdego typu skóry, za wyjątkiem skóry tłustej i trądzikowej. Dzięki antyoksydantom posiada właściwości antystarzeniowe i stymulujące skórę. Czekoladowy zapach oraz konsystencja delikatnego musu działają odprężająco. Maskę wzbogacona jest witaminą E oraz teobrominą.
Z wiedzy i pozytywnych właściwości ziarna kakao skorzystał Gerhard Klapp i stworzył zabieg Wellness HOT CHOCOLATE. Zabieg ten daje poczucie komfortu i rozpieszczenia, dostarczając jednocześnie do skóry składniki pielęgnujące o najwyższej jakości. Odczucie ciepłej czekolady na skórze koi zmysły i pozwala zapomnieć o troskach dnia codziennego.

HOT CHOCOLATE