TWARZ
Rodzaj produktu
Proszę wybrać idealny produkt pielęgnacyjny na dany moment. Czy to pielęgnujący, likwidujący obrzmienia, wygładzający czy odświeżający - dzięki produktom do pielęgnacji twarzy marki Klapp będą Państwo mieli piękną twarz!

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2025
DAILY POWER CONCENTRATE
6 ml

NAPINAJĄCY KONCENTRAT NA DZIEŃ

Koncentrat zapewniający poprawę kondycji każdego typu skóry, szczególnie zmęczonej, matowej i szarej. Przeciwdziała skutkom starzenia się skóry, stymuluje krążenie krwi i metabolizm komórek. Wygładza i ujędrnia oraz przygotowuje skórę na cały dzień.

Sposób użycia: Codziennie rano nanieść kilka kropli koncentratu na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, i delikatnie wmasować. Następnie zastosować dowolny krem pielęgnacyjny. W celu zwiększenia intensywności działania przeciwzmarszczkowego poleca się stosowanie koncentratu w połączeniu z Intensivecream z linii Stri-PeXan. Każda butelka koncentratu wystarcza na pięć aplikacji.

WAŻNE: Stri-PeXan Daily Concentrate może dawać odczucie mrowienia i ciepła, a także przyczyniać się do powstania zaczerwienienia skóry, które powinno ustąpić po krótkim czasie. Należy unikać aplikacji preparatu na bliskie okolice oczu (krawędzie powiek). Jeżeli preparat dostanie się do oka, należy je natychmiast, dokładnie przepłukać. Unikać kontaktu z błoną śluzową. Przechowywać z dala od zasięgu dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji.