TWARZ
Rodzaj produktu
Proszę wybrać idealny produkt pielęgnacyjny na dany moment. Czy to pielęgnujący, likwidujący obrzmienia, wygładzający czy odświeżający - dzięki produktom do pielęgnacji twarzy marki Klapp będą Państwo mieli piękną twarz!

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2701
TONING WATER
125 ml

ODŚWIEŻAJĄCY TONIK DO SKÓRY TWARZY

Bezzapachowy w pełni naturalny tonik dla wszystkich rodzajów skóry (również wrażliwej), nadający długotrwały efekt odświeżenia. Preparat dobrze przyjmowany przez skórę, dzięki zawartości amarantusu, ekstraktu z jagód acai i rumianku. Zamyka etap oczyszczania i działa uspokajająco. Produkt oparty na naturalnych substancjach, jest wolny od glutenu, PGE PEG, olejów mineralnych, silikonowych oraz syntetycznych substancji barwiących i aromatów. Posiada certyfikat BDIH potwierdzający, że produkt kosmetyczny został wyprodukowany wyłącznie z surowców pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i jest przyjazny zarówno dla skóry, jak i dla otaczającego ją środowiska.

Sposób użycia: Rano i wieczorem, po oczyszczeniu skóry przy użyciu CLEANSING CREAM, nasączyć tonikiem wacik, a następnie przetrzeć twarz, szyję i dekolt.