TWARZ
Rodzaj produktu
Proszę wybrać idealny produkt pielęgnacyjny na dany moment. Czy to pielęgnujący, likwidujący obrzmienia, wygładzający czy odświeżający - dzięki produktom do pielęgnacji twarzy marki Klapp będą Państwo mieli piękną twarz!

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

1951
WHITENING INTENSIVE SERUM
30 ml

ŻELOWE SERUM ROZJAŚNIAJĄCE

Żelowe serum przeznaczone do wszystkich typów skóry. Stanowi idealne połączenie z WHITENING AGE STOP CREAM SPF 25 z serii X-TREME WHITENING. Działa rozjaśniająco na przebarwienia w ciągu dnia, jednoczenie podejmując walkę z upływającym czasem i wspomagając procesy przywracające piękny wygląd skóry. Wyciąg z nasturcji to główny składnik roślinny, który wraz z witaminą C pielęgnuje cerę, pomagając przywrócić jej naturalny koloryt bez podrażnień w trakcie stosowania. Oprócz zastosowania dla codziennej pielęgnacji, serum może tworzyć bazę zabiegu przeprowadzanego przy zaburzeniach pigmentacyjnych. Skóra odzyskuje równomierny i świeży wygląd przy regularnym stosowanie preparatu rano i wieczorem.

Sposób użycia: Rano i wieczorem nanieść na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Następnie rano nanosić dodatkowo WHITENING AGE STOP SPF25 z serii X-TREME, a wieczorem stosować normalną pielęgnację na noc.