TWARZ
Rodzaj produktu
Proszę wybrać idealny produkt pielęgnacyjny na dany moment. Czy to pielęgnujący, likwidujący obrzmienia, wygładzający czy odświeżający - dzięki produktom do pielęgnacji twarzy marki Klapp będą Państwo mieli piękną twarz!

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2395
REFINER
6 x 2 ml

REGULUJĄCE SERUM DLA SKÓRY TŁUSTEJ I ŁOJOTOKOWEJ

Serum przeznaczone dla skóry tłustej i łojotokowej. Zawiera aktywny czynnik Evermat® będący wyciągiem z afrykańskiej rośliny Enantia chlorantha, która redukuje nadmierne wytwarzanie łoju, łagodzi podrażnienia i matowi naskórek, co prowadzi do uzyskania naturalnego, zdrowego kolorytu. Ac.net®2 to kolejny ważny składnik - wykazujący liczne właściwości farmakologiczne między innymi: działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe, grzybobójcze i pierwotniakobójcze. Dzięki takiej kompozycji, serum hamuje stany zapalne i rozwój bakterii, celnie trafia w potrzeby skóry przetłuszczającej się i łojotokowej, prowadząc do uzyskania nieskazitelnej cery.

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, lekko wklepać i pozostawić na kilka minut. Następnie zastosować zwyczajowe preparaty pielęgnacyjne.