Skóra sucha
Potrzeby skóry - brak wody
Naukowo wypróbowane substancje powodują natychmiastowe długotrwałe nawilżenie. Zdolność do łączenia wody oraz elastyczność skóry są zwiększona a zdolność regeneracyjna komórek zwiększona.

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

1925
FACE CARE SET
(O₂ MASK 15 ml + O₂ FLUID 30 ml)

ZESTAW PROMOCYJNY DWÓCH PREPARATÓW DO PIELĘGNACJI DOMOWEJ:

1924 X-TREME O₂ MASK 15 ml - DOTLENIAJĄCA MASKA DLA SKÓRY SŁABO UKRWIONEJ I SŁABODOTLENIONEJ

Pielęgnująca maska dotleniająca w kremie dla skóry słabo ukrwionej i słabodotlenionej. Zapewnia skórze świeżość, napięcie i elastyczność. Kompleks aktywnego tlenu oraz Dekaliny (pobudza mikrokrążenie i regeneruje macierz międzykomórkową) dba o promienny wygląd i równomierny koloryt. Pobudzony zostaje proces tworzenia nowych komórek, dzięki czemu skóra zyskuje większą elastyczność i napięcie. Kofeina daje dodatkowy zastrzyk energii, a oleje z krokosza barwierskiego i jojoba sprawiają, ze skóra staje się gładka i miła w dotyku.

Wskazówka: Aby dodatkowo zwiększyć efekt odświeżenia, można przechowywać maskę w lodówce.

Sposób użycia: Po dokładnym oczyszczeniu skóry mleczkiem i tonikiem, nałożyć maskę palcami lub pędzelkiem na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Pozostawić na około 20 minut, maska po części się wchłonie, resztę zmyć lub wmasować. Następnie nałożyć preparat odpowiedni do danego rodzaju skóry.

1955 X-TREME O₂ FLUID 30 ml - DOTLENIAJĄCY FLUID DLA SKÓRY PO 30 ROKU ŻYCIA

Lekki fluid dla każdego rodzaju skóry po 30 roku życia. Witalizująca pielęgnacja skóry wymagającej regeneracji, wzbogacona o peptydy, kwas hialuronowy i ekstrakt z miłorzębu japońskiego. Nawilża i dba o świeży i zdrowy wygląd skóry aktywując jej komórki oraz system immunologiczny. Takie połączenie substancji aktywnych wspiera naturalną zdolność do rewitalizacji.

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, delikatnie wmasowując do wchłonięcia.