Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2015
INTENSIVECREAM
70 ml

INTENSYWNY KREM DLA SKÓRY DOJRZAŁEJ

Skrupulatnie dobrana kompozycja substancji aktywnych tego kremu wzmacnia i wygładza każdego rodzaju skórę dojrzałą (nie stosować dla skóry naczyniowej i wrażliwej). Intensywnie redukujący zmarszczki krem, pobudza przemianę i regenerację skóry oraz poprawia jej ukrwienie, zawarte w nim REGESTRILTM, ekstrakty z boskiej trawy, zielonej fasoli i morszczynu pęcherzykowatego nadają skórze efekt promiennego wyglądu, a zmarszczki oraz bruzdy zostają spłycone. Stałe używanie Stri-PeXan INTENSIVECREAM daje efekt widocznego odmłodzenia dojrzałej skóry twarzy. Działanie lekko rozgrzewające substancji zawartych w kremie pobudza metabolizm komórek, ukrwienie i regenerację skóry.

Sposób użycia: Nanosić rano i wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu i wmasowywać delikatnie okrężnymi ruchami, aż do całkowitego wchłonięcia. Następnie nałożyć zazwyczaj stosowaną pielęgnację na dzień lub na noc.

Uwaga! INTENSIVECREAM może wywołać odczucie pieczenia, intensywnego ciepła oraz zaczerwienienie skóry. Jest to reakcja wynikająca z dużej koncentracji składników aktywnych i po krótkim czasie ustępuje. Chronić okolice oczu (powieki i skórę pod oczami). Jeżeli krem dostanie się do oczu, natychmiast przepłukać wodą. Unikać kontaktu z błonami śluzowymi. Chronić przed dziećmi. Nie stosować w czasie ciąży i połogu.