Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2540
HYALURONIC FACE CARE SET
MASK 50 ml + EYE CARE ROLL-ON 10 ml

Atrakcyjny zestaw pielęgnacyjny w skład, którego wchodzą dwa preparaty:

HYALURONIC MASK

Wyjątkowa maska rewitalizująca z aktywnym kompleksem kwasu hialuronowego wspartego kompozycją olejków, nadająca skórze dogłębne nawilżenie i napięcie. Widoczne oznaki zmęczenia zostają zredukowane, a skóra wygładzona. Zawartość oleju Meadowfoam zaopatruje maskę w witaminę A i E oraz unikalny skład kwasów tłuszczowych. Ze względu na długie łańcuchy węglowe olej doskonale nawilża i zmiękcza skórę bez pozostawiania uczucia tłustości. Obecność Serycyny – naturalnego kleju jedwabnika – zapewnia doskonałe właściwości odbudowy skóry i utrzymania jej naturalnej wilgotności. Zawarty w preparacie olej arganowy jest idealnym składnikiem anti-aging pozostawiającym uczucie nawilżonej i miękkiej skóry o naturalnym promiennym wyglądzie.

Sposób użycia: Aplikować na skórę grubą warstwę maski 1-2 x w tygodniu na twarz, szyję i dekolt omijając okolice oczu. Pozostawić do wchłonięcia na czas około 20 minut. Następnie usunąć wilgotnymi płatkami kosmetycznymi.

HYALURONIC EYE CARE ROLL-ON

Ekskluzywna pielęgnacja dla delikatnych i wrażliwych okolic skóry wokół oczu. Innowacyjna substancja składająca się z pochodnych celulozy, biopolimerów i mikroalgi, przywraca elastyczność i napięcie delikatnej skórze okolic oczu. Zawarty w preparacie kwas hialuronowy (w kapsułach liposomowych) optymalnie nawilża i zmniejsza zmarszczki. Pullulan ułatwia dyfuzję cząsteczek do komórki i chroni skórę przed wysychaniem. Innowacyjny kulkowy aplikator w sztyfcie pozwala na wykonanie chłodzącego mikromasażu dodatkowo zmniejszając obrzmienia.

Sposób użycia: Stosować rano i wieczorem pod oczy w taki sposób, aby poprzez masaż usprawnić mikro krążenie. W celu uruchomienia aplikatora wcisnąć roll-on, aż do wypłynięcia kosmetyku. Przesuwać roll-on od zewnętrznego do wewnętrznego kącika oka. Nie przyciskać. Następnie wykonać delikatne oklepywanie opuszkami palców do pełnego wchłonięcia preparatu.