OCZY
Rodzaj produktu
Proszę wybrać idealny produkt pielęgnacyjny na dany moment. Czy to pielęgnujący, likwidujący obrzmienia, wygładzający czy odświeżający - dzięki produktom do pielęgnacji oczu marki Klapp będą Państwo mieli piękne oczy!

Additional Info

  • kleines Bild: kleines Bild

2704
EYE CONTOUR CREAM
15 ml

WW pełni naturalna emulsja na noc, przeznaczona dla wszystkich rodzajów skóry (również wrażliwej). Dzięki właściwościom rozluźniającym jest dobrze przyswajana przez skórę. Nadaje jej świeżości i miękkości, dzięki zawartości amarantusu, olejku z orzechów ziemnych Inków, ekstraktu z owoców acai, aloesu i olejku jojoba. Naprawia odwodnioną, suchą, wrażliwą i dojrzałą skórę, poprawiając przy tym jej gęstość. Redukuje suchość, zmarszczki, brak elastyczności i utratę konturu. Rano nadaje skórze piękny, wypoczęty wygląd. Produkt oparty na naturalnych substancjach, jest wolny od glutenu, PGE PEG, olejów mineralnych, i silikonowych oraz syntetycznych substancji barwiących i aromatów. Posiada certyfikat BDIH potwierdzający, że produkt kosmetyczny został wyprodukowany wyłącznie z surowców pochodzących z kontrolowanych upraw ekologicznych i jest przyjazny zarówno dla skóry, jak i dla otaczającego ją środowiska.

Sposób użycia: Nanieść rano i wieczorem na oczyszczoną skórę powiek (w ilości ziarnka ryżu na każdą z powiek), delikatnie wmasować.