GERHARD KLAPP

Założyciel i jedyny właściciel KLAPP Cosmetics, uznany na całym świecie specjalista z zakresu beauty & wellness, wizjoner, znawca medycyny niekonwencjonalnej, autor książek

FIRMA

KLAPP Cosmetics jest pionierem w świecie piękna i synonimem innowacyjnych zabiegów kosmetycznych, które wyprzedzają swoje czasy. „Made in Germany“ oznacza dla nas gwarancję jakości. Ponad 30-letnie doświadczenie i nieprzerwane badanie oraz rozwój najnowszych substancji czynnych i metod prowadzą do najwyższego zadowolenia klientów.

180 pracowników w samych Niemczech, z tego 50 w dziale obsługi klienta na miejscu spełnia indywidualne życzenia i potrzeby naszych klientów. Na całym świecie zaufało nam ponad 10.000 gabinetów kosmetycznych i hoteli w 60 krajach.

OBSŁUGA KLIENTA

Na pierwszym miejscu stoi dla nas stałe kształcenie oraz motywacja naszych klientów i współpracowników.

W przeciwieństwie do innych firm posiadamy w wielu miejscach własne centra szkoleniowe, aby być jak najbliżej klienta. Program oferowanych przez nas seminariów obejmuje zagadnienia dotyczące wiedzy o substancjach czynnych, przez zabiegi i produkty do tematów związanych z zarządzaniem.

ZABIEGI I PRODUKTY

Główną zaletą w przypadku niezwykłych zabiegów i produktów marki KLAPP są innowacyjne i różnorodne koncepcje zastosowania, które wraz z produktami do stosowania w domu tworzą konsekwentną kontynuacją pielęgnacji.

Wszystkie koncepcje KLAPP tworzone są dla każdego typu skóry i każdego stanu skóry, dla Niej i dla Niego, dla twarzy i ciała - dla pełnego piękna.

Wynikiem są doskonałe, indywidualne produkty dla pielęgnacji, regeneracji i wellness.

NASZA FILOZOFIA

Jako jeden z ostatnich wielkich wizjonerów branży beauty Gerhard Klapp ustanawia trendy od roku 1980.

Swoją ugruntowaną wiedzę Gerhard Klapp inwestuje w badania i rozwój zabiegów kosmetycznych, specjalnych kuracji i produktów pielęgnacyjnych.

Z tego względu należy do pionierów na rynku beauty. Do jego innowacji należą retynol (witamina A), terapia O2, witamina C und ASA Peel®.

KLAPP Cosmetics jest za innowacyjnością, wczoraj – dziś i również jutro.

NASZ POTENCJAŁ DLA WASZEGO SUKCESU

KLAPP Cosmetics oferuje wszystko, czego Państwo potrzebują, aby z sukcesem prowadzić gabinet. Wszystko, co czynimy, robimy z przekonaniem. Z tego powodu w centrali firmy KLAPP do Państwa dyspozycji jest osobista osoba kontaktowa. Chcemy, aby się Państwo u nas dobrze czuli i na każde pytanie otrzymali fachową odpowiedź.

NASZE ZALETY:

  • Obszerny asortyment produktów
  • Kompletne zabiegi od A-Z
  • Produkty do sprzedaży idealnie dopasowane do każdego rodzaju zabiegu.
  • Stałe innowacje
  • Wspieranie działań marketingowych
  • Szkolenia dotyczące produktów
  • Dokształcanie
  • Akcje promocyjne, jak np. dni analizy skóry w Państwa gabinecie.
  • Doświadczenie z ponad 30-letniej tradycji kosmetyki